Domů ZÍSKAT PRŮKAZ PENB Pro partnery Poradna Ceník O nás Kontakt
Error text ...
Domů / Praha

PENB V PRAZE

Potřebujete pro svou nemovitost v Praze energetický štítek? Chcete si nechat zpracovat průkaz energetické náročnosti budovy v Praze a okolí? Díky našim energetickým specialistům máme více než 20 let zkušeností. Poradíme za výhodnou cenu a vše potřebné vyřídíme co nejrychleji k vaší spokojenosti.

Energetický štítek budovy v Praze snadno a rychle

Se zpracováním energetického průkazu v Praze máme bohaté zkušenosti. Čeho si na nás cení naši klienti?

1. Jsme odborníci – PENB v Praze máme v malíčku

Energetické průkazy nepřehazujeme na někoho jiného. Máme v týmu hned několik energetických expertů, kteří jsou osvědčení Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR. Máme smlouvu s více než 7000 partnery v tuzemsku i za hranicemi.

2. Jasná cena průkazu energetické náročnosti budovy

Díky našemu online formuláři budete znát cenu energetického štítku v Praze ještě před tím, než se pro jeho zpracování rozhodnete závazně.í.

3. PENB pro Prahu expresně již do 3 dnů

Potřebujete průkaz energetické náročnosti budovy co nejrychleji? Expresně jej zvládneme vyhotovit už do 3 pracovních dnů. Až tak na něj nespěcháte? Standardní doba dodání je do 10 dní.

Co vám energetický průkaz přinese?

Z PENB se dozvíte, jak náročná je vaše nemovitost při spotřebě energií. Zařadí se do třídy energetické náročnosti, nejúspornější třída se značí písmenem A, nejméně úsporná zase písmenem G. Že vám třída v ničem nepomůže? Součástí průkazu energetické náročnosti budovy jsou také doporučení, která vám umožní významně snížit energetickou spotřebu nemovitosti. V konečném důsledku tak ušetříte nejen energii, ale také peníze. 

Energetický průkaz v Praze a okolí zhotovíme pro tyto typy budov:

Zpracujeme vám PENB v Praze výhodně a rychle.

Zavolejte na číslo 549 241 370 nebo vyplňte online formulář a zjistěte, jakou cenu můžete očekávat.

Získejte PENB od ePrukaz.cz, jako už stovky našich spokojených klientů.

Od 3 509 Kč / Do 10 dnů