Ušetřete díky PENB od ePrůkazu

Dobrý život plný tepla vás nemusí stát jmění. Pomůžeme vám s tím.

Pomáháme vám šetřit energii, a tím i vaše peníze – už od roku 1997. Náš tým zkušených energetických specialistů a auditorů vám zpracuje Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) rychle, levně a kvalitně. A to ať už jej potřebujete vypracovat pro váš rodinný dům, bytový dům nebo rozsáhlý průmyslový areál. Díky našim zkušenostem si poradíme s vaší zakázkou, ať je jakkoliv rozsáhlá či složitá.

let zkušeností na trhu

Jste pro nás důležití, ať už za námi přijdete s jakoukoliv zakázkou. Vždy se do ní pustíme se stejnou vervou. Celých 27 let. Tento přístup nám pomohl nasbírat bohaté zkušenosti v nejrůznějších případech – a teď vám efektivně dokážeme pomoct i s tím vaším. Rychle, pečlivě a v souladu s aktuální výzvou dotačního programu.

parnerů, kteří nám věří

Vaše důvěra je pro nás to nejcennější a děláme vše pro to, abychom ji neztratili. Od dob založení nám věří 1 600 partnerů, jejichž zákazníkům nabízíme špičkově zpracované PENB, posudky a poradenství za skvělou cenu. Staňte se naším partnerem i vy.

zpracovaných PENB

Průkazy energetické náročnosti budov zpracováváme s takovou samozřejmostí a lehkostí, jako je pro vás dýchání. Už do 3 dnů máte svůj PENB na stole zpracovaný takovým způsobem, abyste z něj vyčetli jasná doporučení, díky kterým ušetříte co nejvíce.

Naše filozofie: Čas jsou peníze

Celý proces od prvního kontaktu až po vypracování vašeho požadavku trvá minimum času. I tímto vám pomáháme šetřit – vždyť čas jsou peníze. Díky naší rychlosti zpracování PENB a energetického posudku navíc můžete začít změny implementovat okamžitě, a tím opět ušetřit v dlouhodobém horizontu pěknou sumu.

Naše vize: Ušetřit co nejvíce energie, a tím přírodu i vaše peníze

I přesto, že je naším hlavním cílem vám pomoci utrácet za energie co nejméně, životní prostředí nám není lhostejné. Planetu máme jen jednu a chceme přispívat k tomu, aby nám dlouho vydržela. 

Objevme společnou cestu k udržitelnější budoucnosti

Každá budova má potenciál pro úsporu energie. Investicí do PENB se dáte na cestu šetření životního prostředí i vaší peněženky. Pojďme na ni vyjet společně.

Šetrnost k přírodě

Dokazujeme, že šetrnost k přírodě se vyplatí. Po mnoha stránkách.

Kvalifikovaní odborníci

Naši zkušení energetičtí specialisté si poradí i s nejzapeklitějším případem.

Rodinná firma

Podnikáme podle našich hodnot. Poctivost, serióznost a lidskost jsou na prvních příčkách.

Podporujeme neziskovky

S radostí pravidelně podporujeme neziskovou sféru.

Zkušenosti mluví za nás


1997: Vzniká Oekoplan

Jako kdybychom věděli, jaká energetická krize nás čeká, zakládáme jen tři roky před novým tisíciletím firmu s cílem pomáhat šetřit energie, peníze a životní prostředí. Zpracováváme první zakázky a dokazujeme, že vám rozumíme a umíme ušetřit nezanedbatelné částky i planetu. 

2009: Zpracováváme první PENB

Díky získání první zakázky na vypracování průkazu energetické náročnosti budovy (PENB) se na tuto oblast začínáme více specializovat. A tak vzniká ePrůkaz, protože v tom vidíme ohromný smysl.

2023: Aktualizace vlastního výpočtového software

Pyšníme se unikátním systémem na sběr dat i následné výpočty energetické náročnosti budovy. Díky aktualizaci v roce 2023 dokáže tento systém i tzv. hodinový výpočet, tedy energetickou náročnost budovy v průběhu celého dne.

Reference našich klientů

Ing. Martin Pekárek

jednatel, CEDE Studio

Na spolupráci s oekoplan si velmi cením odbornosti a lidského přístupu jejích konzultantů. Největším přínosem je pro nás roky ověřená kvalita a rychlost zpracování PENB na veškeré námi zpracovávané projektové dokumentace.

Ing. Michael Hanzlíček

projektant

S firmou oekoplan velmi rád spolupracuji, jelikož mají velmi dobře nastavený časový horizont zpracování zakázky, kde si každý dokáže vybrat i adekvátní poměr mezi cenou zakázky a rychlostí zpracování. Termín zpracování zakázky je vždy dodržen, navíc ceny za zpracování zakázky jsou velmi příjemné. Jednotlivé zakázky pak zpracovávají odborníci, kteří v případě problému s hodnocenou budovou navrhnou adekvátní řešení, které konzultují se zadavatelem zakázky.

Ing. Zdeněk Dvorský

jednatel, TECH DESIGN

S firmou oekoplan spolupracujeme v oblasti Nové Zelené Úsporám již od roku 2014. Vzhledem k odborným kvalitám, rychlosti a spolehlivosti firmy rozhodně budeme nadále rádi s touto firmou spolupráci rozvíjet.

Bc. Dušan Fiala

projekční, kontrolní a inženýrská činnost ve výstavbě

S oekoplanem spolupracujeme již řadu let, zadávání zakázek je jednoduché, výstupy jsou vyhotoveny rychle, kvalitně a za nejnižší ceny na trhu. Spolupráce si velmi vážíme.

Ing. Marek Razim

projektant

Se společností oekoplan spolupracuji již do roku 2014. Pro projektové dokumentace převážně rodinných domů mi zpracovávají PENB se vstřícným přístupem, možností se poradit o vhodném řešení a za výhodné ceny.

Přidejte se do týmu ePrůkazu

Pojďte s námi pomáhat tisícům lidí se šetřením energií i životního prostředí! Podívejte se na naše stránky anebo nás přímo kontaktujte – šikovných lidí není nikdy dost.

kariéra Group

Podívejte se, s čím vám můžeme pomoci

Průkazy energetické náročnosti budov

Na ty jsme špičky v oboru. PENB vám zpracujeme kvalitně, a to už do 3 pracovních dnů. Vždy uděláme vše proto, abychom vašim požadavkům 100% vyhověli. Ozvěte se nám pro více informací nebo si rovnou spočítejte cenu za PENB online.

Chci PENB

Energetické posudky

V ČR existuje plno dotačních a operačních programů, které vám ušetří výrazné částky, pojďte je využít! Vypracujeme vám energetický posudek, který pro získání dotací Nová zelená úsporám (NZÚ), OP Životní prostředí (OPŽP) či OP Podnikání (OP PIK).

Více o posudcích